Tema: Biru dan Hijau Tema: Biru dan Hijau Tema: Merah Tema: Hijau
Latar Belakang: 1 Latar Belakang: 2 Latar Belakang: 3 

Kemaskini Pada: 21 Sept 2017
Versi 8.0.2c
Perbadanan Stadium Sarawak
 

 
Pejabat Ketua Pegawai Eksekutif

NamaHubungi
Dr. Ong Kong Swee
Ketua Pegawai Eksekutuif
kongswee@ssc16.gov.my
Puan Hamsiah bt. Hamid
Pemb. Setiausaha Pejabat
hamsiah1@ssc16.gov.my
082-513915

Ketua Bahagian Pengurusan Korporat

NamaHubungi
Encik Mohamad Irtidzar bin Razali
Pengurus Bahagian Pengurusan Korporat
mohamair@sarawak.gov.my
ext : 102

Unit Transformasi dan Inovasi

NamaHubungi
Encik Leong Chee Min
Pegawai Tadbir
leongcm1@ssc16.gov.my
ext : 110
Cik Syarifah Haliza bt. Wan Idris
Pen. Pegawai Tadbir
syhaliza@ssc16.gov.my
ext : 110
Encik Safian Sapawi
Pemb. Am Rendah
safians70@ssc16.gov.my
ext : 110

Unit Kewangan

NamaHubungi
Encik Awang Amiezan bin Awang Ramli
Akauntan
amiezan84@ssc16.gov.my
ext : 114
Encik Aazwan bin Eskandar Eyaw
Pen.Akauntan
azwanee@ssc16.gov.my
ext:123
Cik Nurfarihin Hanim bt. Mohamad Ibrahim
Pen. Akauntan
hanim@ssc16.gov.my
ext : 114
Puan Dayang Hamdiah bt. Haji Ahmad
Pemb. Akauntan
hamdiaha@ssc16.gov.my
ext : 114
Encik Michael Chua Szu Peng
Pemb. Akauntan
micheac1@ssc16.gov.my
ext: 123

Unit Hal Ehwal Korporat

NamaHubungi
Puan Imelda Sinai Anyie
Pegawai Tadbir
imeldaanyi@ssc16.gov.my
ext: 105
Martin Yee Man Teng
Peg. Perhubungan
myee@ssc16.gov.my
ext: 120
Puan Ng Mei Hua
Pemb. Tadbir
ngmeihua@ssc16.gov.my
ext: 120
Encik Nur Akmal bin Zakuan
Pemb. Tadbir
nurakmal@ssc16.gov.my
ext: 105
Puan Fatimah bt. Batu
Pemb. Tadbir Rendah
fatimstone@ssc16.gov.my
ext: 116

Pemasaran dan Promosi

NamaHubungi
Encik Gobil bin Tuah
Pemb. Tadbir
gobilt@ssc16.gov.my
ext: 106
Puan Rokaiyah bt. Ariffin
Pemb. Tadbir
rokaiyaa@ssc16.gov.my
ext: 106

Unit Pentadbiran

NamaHubungi
Puan Michelle Boon Shook Mian
Pegawai Tadbir
michebsm@ssc16.gov.my
ext : 117
Puan Zaimah bin Jini
Pemb. Tadbir
zaimahj@ssc16.gov.my
ext: 102
Puan Jamilah bt. Sahari
Pemb. Tadbir
jamilas4@ssc16.gov.my
ext: 102
Puan sharinnawati bt. Sahari
Pemb. Tadbir
sharinns@ssc16.gov.my
ext: 102
Encik Awang Zainilabidin bin Awang Hamid
Pemb. Tadbir
zanil@ssc16.gov.my
ext: 102

Unit Keselamatan

NamaHubungi
Encik Abang Muas bin Abang Muhammad
Pemb. Tadbir
muas@ssc16.gov.my
ext: 112
Tuan Haji Ibrahim bin Jamil
Pengawal Keselmatan
ibrahim@ssc.16.gov.my
ext: 112

Unit Stor

NamaHubungi
Puan Atica Aluyah bt. Mohd. Yusuf
Pemb. Tadbir
aticaay@ssc16.gov.my
ext: 108
Encik Alli bin Siri
Pemb. Am Rendah
ext: 108

Unit Sumber Manusia

NamaHubungi
Puan Stephanie Niana ak. Bana
Pegawai Tadbir
stephanien@ssc16.gov.my
ext: 115
Puan Bong Siang Yee
Pen. Pegawai Tadbir
bongsyee@ssc16.gov.my
ext: 124
Puan Masitah bt. Shaiful
Pen. Pegawai Tadbir
masitahs1@ssc16.gov.my
ext: 124
Puan Lolita Pradhan @ Lolita Malek
Pemb. Tadbir
lolitam@ssc16.gov.my
ext: 124

Ketua Bahagian Pembangunan dan Penyelenggaraan Kemudahan

NamaHubungi
Encik Gordon Hon Chun Kiat
Jurutera, J48
gordonhon@ssc16.gov.my
Puan Dayang Faudzura bin Abang Adeni
Pemb. Tadbir
faudzura@ssc16.gov.my
Cik Norasmah bt. Sulaiman
Pemb. Belia Sukan
norasmas@ssc16.gov.my
Puan Norsiah bt. Lamat Nawawee
Pemb. Tadbir
norsiahln@ssc16.gov.my

Unit Penyelenggaraan Kemudahan

NamaHubungi
Encik Budi Ariyadi bin Resat
Jurutera, J41
ariyadi@ssc16.gov.my
Puan Nurul Khairunnisa Hanani bt. Junaidi
Jurutera, J41
nkhanani@ssc16.gov.my
Encik Thompson Derik ak. Edward Daud
Pen. Jurutera, JA29
thomd@ssc16.gov.my
Encik Mohamad Fauzi bin Jorini
Pen. Jurutera, JA29
mfauzi@ssc16.gov.my
Encik Jefri bin Bolhi
Juruteknik

Unit Perancangan dan pembangunan kemudahan

NamaHubungi
Encik Hafyqri bin Kameri
Pegawai Tadbir, N41
hafyqri.ka@ssc16.gov.my
Encik Syed Aznul bin Wan Zaidi
Pen. Jurutera, JA29
aznul@ssc16.gov.my